fbpx

Shaqiri kunder Chelsea (foto)

  23 Sep 2017

Xherdan Shaqiri pritet të luajë nga minuta e parë në takimin kundër kampionit të Premierligës, Chelsea.

Stoke City dhe Chelsea ndeshen sot me fillim nga ora 16:00 në ballafaqimin e xhiros së gjashtë në Premierligë.

E përditshmja britanike “The Guardian” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Mesfushori kosovar Xherdan Shaqiri pritet të luajë nga minuta e parë në takimin kundër kampionit të Premierligës, Chelsea.

Shaqiri ka shfaqur paraqitje të mira në javët e fundit duke gjetur edhe rrugën e golit.