fbpx

Shaqir Totaj dikur ironizonte besimtarët Prizrenas (Foto)

  10 Oct 2017

Kandidati i Partisë Demokratike për Prizrenin, Shaqir Totaj dikur kishte harruar se do të vijë një ditë që pikërisht elektorati i tij që tashmë ai ka nevojë për ta marrur Prizrenin, do ta kritikonin për një gjest të bërë nga vetë ai para dy viteve, shkruan Kosova Post.

Ai gjatë muajit të Ramazanit përmes një foto të postuar në Facebook-un e tij kishte ironizuar besimtarët Prizrenas derisa po pinte birrë, dhe dikush e kishte pyetur se si pinë birra në Ramazan, por Totaj ishte arsyetuar se në vizitën e tij në Hungari nuk kishte efekt agjerimi.

Dihet që Prizreni është një vend ku njihet si pro-fetar e kjo foto e kandidatit të PDK-së nuk është harruar as pas dy viteve.

Kosova Post ka siguruar këtë foto me komentet që ai ka shkëmbyer me shokët e tij.