fbpx

Seks pa kufi me 60 vajza në ishull sekret! Festa më e çmendur për Vitin e Ri. Ja sa duhet të paguani (Foto+18)

  29 Dec 2017

Nëse ende nuk keni bërë plane për Vitin e Ri, e nëse keni 3.700 paund kursime dhe një tip shumë të lirshëm, kjo mund të jetë festa për ju.

Për shkak se agjencia e pushimeve “Sex Island”, e cila e habiti botën duke organizuar një festë plot me prostituta dhe drogë në Kolumbi, po hedh një ofertë katër-ditore deri më 31 dhjetor.

Festa, e mbajtur në një ishull privat dhe sekret në Karaibe, do të presë vetëm 30 mysafirë, të cilëve u premtohet qasje në “dy vajza çdo ditë për sasi të pakufizuara seksi”.

Në çmim përfshihet gjithashtu një festë jahtesh, shfaqje seksi dhe ushqim falas.

Organizatorët i thanë “The Sun” se ngjarja, e mbajtur nga e diela deri të mërkurën, “do të jetë festa më emocionuese e Vitit të Ri në botë”.

“Do të ketë 60 vajza për të zgjedhur … Në çdo moment mund të ndërroni vajzat me 30 të ftuar të tjerë.

Nëse keni dëshira ose fantazi të veçanta, informoni mikpritësin ose vajzat dhe ata do të sigurohen që t’i përmbushin ato.

Të gjitha vajzat tona janë të pastra nga çdo sëmundje seksuale. Ekziston një politikë e rreptë e përdorimit të kondomit dhe ne kemi një sasi të pakufizuar të prezervativëve”, thonë organizatorët.

A jeni gati?