fbpx

Sapo ndodhi! Kërcenim me vrasje në Prizren

  22 Oct 2017

Sapo ndodhi! Kërcenim me vrasje në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me jete viktimën mashkull.Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Siç dihet sot me 22 tetor janë edhe Zgjedhjet Komunale. Dhe shumë policë janë të angazhuar nëpër vendvotime.