fbpx

Rrëfehet 22 vjeçari: Shkova të kërkoja rritje page te shefja e martuar, por përfundova duke…

  21 Nov 2017

Nje djalë 22 vjet ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me shefen e tij, derisa i kishte kërkuar rritje page, përcjell Bota sot.

Djali që është në lidhje me një vajzë 20 vjeçare, thotë se nuk mund ta heq nga mendja shefen e martuar, edhe pse tani ajo sillet vetëm si shefe dhe asgjë më shumë me të.

Rrëfimi i djalit:

Qëndrova në zyre pas punës që të kërkoja rritje page nga shefja, por përfundova duke bërë seksin më të egër me të në zyrën e saj.

Punoj në një kompani multinacionale dhe kjo femër është shefja ime për tre vite. Unë jam 22 vjet ndërsa ajo është 31.

E mësova punën që nga fillimi dhe e dija që e bëja mirë. Së fundmi mora përgjegjësi më shumë dhe babai im më tha se është koha të kërkoj rritje page.

Një pasdite muajin e kaluar prita që të shkojnë të gjithë, përveç shefes time dhe ajo sugjeroi që të shkoja në zyrën e saj për biseduar.

I thashë se mendoja se meritoj më shumë page dhe ajo më tha se nuk do që unë ta lë firmën dhe kështu do të më rriste pagën.

Më pas ajo ecte dhe më përkëdhelte flokët dhe më pas më puthi në qafë. U ktheva nga ajo dhe ne ishim mbi njëri tjetrin, duke u puthur dhe duke u prekur. Ne bëmë seks në dysheme në zyrën e saj dhe ishte e mahnitshme. Pasi e përfunduam, ajo tha se është më mirë që këtë ta mbajmë për veten tonë.

Unë kam të dashurën 20 vjet dhe jam me të prej 18 muajsh por seksi me të nuk është sikur që ishte me shefen time.

Shefja ime është e martuar dhe ka një djalë por unë nuk mund ta heq nga mendja. Ajo tani më flet vetëm për punë mua dhe nuk e di se çka mendon për mua tani.

Gjysma ime ndihet i turpëruar për atë që ka bërë, ndërsa gjysma tjetër ka dëshirë ta bëjë sërish.

Kompania jonë gjithmonë shtrihet në një punë të madhe për stafin në Krishtlindje dhe është gjithmonë në një hotel të qetë.

Unë kam menduar të rezervoj një dhomë dhe të përpiqem që ta bëj shefen time të qëndrojë një natë me mua.

Përgjigja e psikologes:

Ajo e ka ditur se ta marrë me vrull këtë punë do të rrezikojë punën tuaj dhe martesën e saj.

Ajo ka të drejtë të kthejë gjërat vetëm për punë dhe ti duhet të bësh njësoj.

Mos rezervo asnjë dhomë në hotel për të qenë me të. Në vend të kësaj, merr një taksi për në shtëpi dhe shmangu.

Pranoje se ajo që ka ndodhur ka qenë vetëm një gabim.

Seksi ndoshta nuk është i mirë me të dashurën por tradhtia nuk është zgjidhje. Ti e di si është seksi i mirë, andaj atë që ke mësuar nga shefja jote praktikoje me të dashurën.

Ajo do të jetë më e kënaqur nëse merr më shumë kënaqësi se vetëm në seks.