fbpx

Rrahje si nëpër filma në Prishtinë: Ndalojnë makinat në mes të rrugës, plasin grushtet (VIDEO)

  07 Dec 2017

Dy persona janë përleshur gjersa ishin duke pritur në një nga rrugët e Prishtinës.

Ata në mes të rrugës i kanë dhënë grushte njëri tjetrit duke bllokuar kështu komunikacionin në atë rrugë.

Ngjarja është filmuar nga dëshmitar okular dhe është publikuar në grupin e dashamirëve të automjeteve që njihet si “Marakli t’kerreve“, raporton GazetaBlic.com

Më poshtë mund të shihni pamjet: