fbpx
Roza Lati pozon në të brendshme, shfaqet sensuale në setin e ri

Roza Lati pozon në të brendshme, shfaqet sensuale në setin e ri

  14 Mar 2019

Roza Lati vjen tejet joshëse në imazhet e reja.

Roza Lati ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Në këto fotografi, ajo shfaqet vetëm në të brendshme, kurse në pjesën e sipërme kishte veshur një bluzë të shkurtër.

Në fokus të këtyre imazheve janë beli i sheshtë dhe këmbët seksi të moderatores, Roza Lati.