fbpx

Ronela dhe të pasmet e saj seksi! Imazhet me të cilat ka tërhequr fuqishëm vëmendje

  17 Dec 2017

Këngëtarja Ronela Hajati njihet për paraqitjet e zjarrta skenike.

Ajo me zërin e saj karakteristik, vallëzimet dhe veshjen provokative ka tërhequr gjithmonë vëmendje, shkruan lajmi.net

Sidomos me të pasmet e saj seksi me të cilat po u bënë konkurencë të fortë kolegeve të saj këngëtare.

Në vazhdim ju sjellim disa fotografi me të cilat ajo ka tërhequr fuqishëm vëmendjen