fbpx

Roberti e publikon Norën gjysmë të zhveshur (Foto)

  16 Nov 2017

Roberti dhe Nora bëjnë pjesë të dy në të njëjtin profesion.

Është industria më fitimprurëse aktualisht, prandaj të përbashkëta i kanë edhe fitimet, përcjell ORAinfo.

Në mbrëmjet e organizuara gjatë verës ata të dy kanë qenë pjesë e një posteri reklamues.

Mirëpo ajo që bie në sy te kjo foto është se Nora nuk është e veshur në pjesën lart.

Për më shumë këtë poster Roberti e publikoi në Instagramin e tij që ka shumë ndjekës