fbpx
Rita Ora nuk mund të tregonte më shumë se kaq në një foto

Rita Ora nuk mund të tregonte më shumë se kaq në një foto

  12 May 2019

Rita Ora prek limitet e provokimit me fotografinë e fundit.

Me fotografinë e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel.

Në Instastory ylli botëror ka ndarë një fotografi para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’.

Së fundmi këngëtarja ishte në një turne evropian për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’. /Lajmi.net/