fbpx

Rikthehet kapiteni i Lirise,mesazh emocionues per tifozët Prizrenas!

  15 Oct 2017

Të dashur miq, të nderuar tifozë të KF Lirisë së Prizrenit

Pas lëndimit që pësova në javën e parë të Superligës, kam arritur të riaftësohem me sukses, duke u kthyer në ndeshjen ndaj KF Gjilanit para tifozëve vendas. Falënderoi Kyresin e klubit KF.Liria, dyshen Profesionale që mundësuan rehabilitimin dhe ri-aftësimin tim trajneri kondicional Iris Selimi , doktorin e klubit Fitim Badalli, kryetrajnerin Bledi Shkëmbin , bashkëlojtaret dhe gjithë stafin tjetër për mbështetjen në çdo formë.

Sezoni fillon tek tash për mua, ju siguroj shumë fitore e momente të mira na presin.

Korenica eshte kapiten i skuadres se Lirise dhe pjese e perfaqsueses u21.

https://youtu.be/L6doYB7EwMs