fbpx

Rihanna zhvishet komplet për ‘Vanity Fair’ (Foto)

  26 Sep 2017

Rihanna ka pozuar komplet nudo për numrin më të ri të revistës ‘Vanity Fair’.
 Ajo nuk e ka problem të zhvishet, qoftë për fotografitë në Instagram qoftë për fotosesione të ndryshme.

Këtë herë Rihanna vjen komplet e zhveshur edhe në fotografitë për revistën ‘Vanity Fair’, .

Përveç fotografive bombastike, Rihanna ka dhënë edhe deklarata bombastike për numrin e tetorit të revistës prestigjioze, duke thënë se ajo është munduar ‘ta ndryshojë ish-të dashurin Chris Brown’ pas rrahjes dhe se gjithmonë do të ketë ndjenja për të.