fbpx

Rezultate befasuese ne pjese e pare ne Vala Superlige

  23 Sep 2017

Me fillim prej orës 16:00 luhen edhe tri takimet tjera të ditës në Vala Superligë. Gjilani-Prishtina, Besa-Liria dhe Drenica-Flamurtari janë në program. Gazeta Olle do t’ju mbajë të informuar me më të rejat në kohë reale.

GJILANI – PRISHTINA 0:0

 

BESA – LIRIA 1:0Besa: Haxhijaj, Hoxha, Kasapi, Merlaku, Papuqi, Sheqerolli, Rama, Maloku, Rexhaj, Gashi, Milosevic. Trajner: Sahit Gashi.

 

Liria: Bakaj, Kocev, Gjeraj, Vrapi, Bastriu, Domgjoni, Sefa, Avdyli, Gashi, Gavazaj, Memaj. Trajner: Bledi Shkëmbi.

DRENICA – FLAMURTARI 2:0

Drenica: Neziri, Hamiti, Bejta, Lushtaku, Haxhaj, Thaqi, Gashi, Dajaku, Tahiri, Geci, Osmani. Trajner: Bekim Shotani.

Flamurtari: Hallunaj, Shala, Goranovic, Kabashi, Lladrovci, F.Ahmeti, Fischer, Gjini, Risteri, Jaupaj, G.Ahmeti. Trajner: Agron Selmani.