fbpx

Reperi i njohur kosovar në probleme të mëdha !

  23 Nov 2017

Reperi më i dashur i skenës tonë muzikore është duke u përgatitur në projektin e tij më të ri.

E kush tjetër pos Lumi B, i cili këngët i shëndrron padyshim në hite të mëdha .

Problemi më i madh dhe i vetëm i tij është ushqimi.

Këtë e vërejmë edhe në fotografinë e postuar në llogarinë e tij instagram, i cili shpreh një shqetësim të madh.

Kurr nuk ngihna…#fuckdiets #coming soon, janë fjalët e reperit.

https://www.instagram.com/p/Bbzrxr6DzDO/

 

Duhet theksuar se Lumi është një reper mjaft i suksesshëm dhe i pëlqyer nga opinioni i gjerë.

Kënga e tij e fundit ishte ‘Simpatia’ në bashkëpunim me artisten Dhurata Dora./GazetaBlic.