fbpx

Reja e ish-kryeministrit vazhdon të zhvishet, s’ia ndien fare se i pengon atij!

  10 Nov 2017

Ditë më parë mediat shkruajtën se ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berishës, po i pengon nxjerrja e fotografive nga ana e djalit të tij Shkëlzenit dhe të dashurës së tij Arminës.

Pasi që jeta e çifti është si në përralla. Madje ishte thënë se Sali Berishës, po i pengon edhe ekspozimi i tepërt i Arminës.

Por Armina nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet vetëm me bikini. Duket që ajo nuk ia vë veshin fjalëve të vjehrrit të saj të ardhshëm.