fbpx
Regjisorja kosovare reagon pas lajmit se iu bashkua PDK-së! Ja çka thotë ajo

Regjisorja kosovare reagon pas lajmit se iu bashkua PDK-së! Ja çka thotë ajo

  09 Mar 2019

Burbuqe Berisha sot ishte lajm në medien online se gjoja iu ka bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës me dy mikeshat e saj artiste Zake Prelvukajn dhe Eliza Hoxhën, shkruan “InfoKosova”.

Por, Buqja këto thashetheme i ka hedhur poshtë të gjitha me një deklarat që sapo e dha në rrjetin social Facebook.

Në statusin e saj regjisorja Berisha shkruan: “Te dashur Miq,
Pas nje shkrimi ne disa media tona e ndjej obligim te ju njoftoj se nuk i takoj asnje subjekti poltik,dhe per çdo vendim timin une do ju lajmëroj.”.

Me këtë sqarim, Burbuqja na ka bërë me dije se ajo akoma nuk iu ka bashkuar asnjë partie politike./InfoKosova/