fbpx
Reagon Duda Balje pasi iu publikua fotoja ku i duken të brendshmet

Reagon Duda Balje pasi iu publikua fotoja ku i duken të brendshmet

  12 May 2019

Ajo u bë pjesë e Kuvendit dhe papritur jeta e saj si një personazh publik u bë e bujshme pasi mediet rozë u mbushën me shkrime për format e saj duke u cilësuar si një nga deputetet më të bukura.

Vetëm para pak ditësh Duda Balje u komentua shumë për shkak të veshjes që mbante në një takim të Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur dhe Peticione pasi fundi ngjyrë blu që mbante veshur që i ekspozonte krejtësisht të brendshmet.