fbpx

Reagon ashpër Milaim Zeka: Kumanova është turpi i…

  03 Nov 2017

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka përmes rrjetit social Facebook ka reaguar lidhur me dënimin e pjesëtarëve të grupit të Kumanovës me 746 vite burgim, shkruan Gazeta Blic.

Zeka ka shkruar se Kumanova është turpi i Shkupit, Tiranës dhe Prishtinës.

Ndërsa, ka shtuar se vetëm një hetim ndërkombëtar do ta zbulonte të vërtetën, siç ka shkruar ai të hidhur.

Ky është statusi i tij i plotë:

Kumanova eshte turpi i Shkupit, Tiranes, dhe Prishtines!
Vetem nje hetim nderkombetar do ta zbulonte te verteten e hidhur!