fbpx

Rasheli provokon keq me fustanin e kuq (Foto)

  27 Dec 2017

Rashel Kolaneci u bë shumë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisionin “Xing me Ermalin” por ajo shumë shpejt u zëvendësua nga një vajzë tjetër.

Kurse Rasheli kaloi në televizionin “Top Channel” por edhe aty ajo provokon keq me pamjen e saj shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo është paraqitur me një fustan të shkurtë të kuq po ashtu të kombinuar me çizme të kuqe.Ndryshe, Rasheli duket shumë tërheqëse dhe e bukur edhe këtë herë.