fbpx
Ramush Haradinaj: Po, kam dashnore! Ajo quhet…

Ramush Haradinaj: Po, kam dashnore! Ajo quhet…

  14 May 2019

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka ‘pranuar’ publikisht se ka një dashnore.

I ftuar në emisionin Xing me Ermal Mamaqin, Haradinaj u pyet nëse ka dashnore, dhe përgjigja e tij ishte “PO”.

Kryeministri u afrua tek prezantuesi dhe tha se e vërteta është e vërtetë.

“Emri i dashnores time është Anita”, tha Haradinaj duke iu referuar gruas së tij, njofton Klan Kosova.