fbpx
Qikes teme i bërtas nëse nuk del në diskotekë dhe nuk flen me ndonjë djalë…

Qikes teme i bërtas nëse nuk del në diskotekë dhe nuk flen me ndonjë djalë…

  15 Mar 2019

Qikes tem i bertas nese nuk del ne diskotek dhe nuk flen me ndonje djal….

“Un jam martu ne gurbet qysh para luftes jam ktu dmth nuk jom si ata te vonshmit qe kan ardh mas lufte po jom shum ma heret heheh.

Burrin e kam per vete shum ama nuk u kon kshtu po me kohen e kom ndryshu se edhe ky u kon asi budalle qe ju ka qu pare familjes e veten e lejke keq deri sa e pa sa osht sahati tash mennon ma shum per familje te vet.

E kemi jeten teper te mire pare marim shum si un si burri si fmija se i kom ni djal dhe ni qik.

Dyt punojn mir edhe jon tshkollum mir nuk i kom lon mas dore se jon msu ktu ngurbet shqiptart me punu ne baushtella e neper vende te dobeta po keta te mit punojn ne vene shum te mira veq me komjuter kan pun.

Kisha pas qef nja dy fjal mi than per qito femrat qe po tradhetohen prej burave kqyre do burra nuk kan faj se valla bila jon do gra qitu ngurbet qe mdoket as dhomt e vet nuk i lajn kur tqohen as nuk krihen as nuk veshen mir as hiq bre nuk e majn veten ne asni aspekt po ku po don me tdasht burri oj qyqe?

Mos e boni veten viktim se edhe burrat mos me pas majt veten qysh se mani ju besen po jav dha qe e kishit tradhtu.Pe kom ni problem me do gra qe pi livdojn fmit e tyne sa tmunen a shumica ju punojn kamarjera a neper baushtella po aj qe ska m*** nboth fryhen thojn se aj qe osht i fort nuk ka nevoj me fol se i kalllzojn veprat.

Fmit e mi kurr si kom trajtu si fmi as so rob po i kom lan te hapun prej fillimit qe kan liind mkallzojn gjithqka edhe ju kallzoj gjithqka se kam at problem me msu fmin per gjdo gje qka i per ket jetes si per te mir si per te keq.

Bile noshta ju duket qudi po un e kam preferu vajzen tem me shku me humb virgjinitetin se i pat pas punt keq me do hormone edhe mjeketi thojshin se pa e humb nuk munden me tu shliru.

Kur e ka humb kemi bo fest un burri dhe qika se djali ska pas nevoj me dit tash i them mos rri naten me libra apo nlaptop se e prish kryt po dil knaqu ne diskoteka edhe mos hajde sonte ne shpi ama shko flej te naj djal.

Qashtu ja bon qika jem gjith me ngon edhe mu me bohet qei se ka respekt tmadh per mu nuk ma kthen fjalen asnjeher hiq uroj qe gjithmon kena me qu kshtu mir se bashku.E di qe atje ne kosov kur te lexojn ket shkrim kan me than ti skoke normal jo un jom normal po ju jeni katunarka te cilat nuk e pranoni jeten qysh duhet per qata tani ndodhin tradhtina mes veti se nuk e hapni veten se qysh duhet e kur po bohen punt e kqija po i bini pishman e po e leni fajtor partnerin e juj po jeta nuk osht keshtu.

Ktu ne perendim perballen njerzit me realitetin se sheh gjithqka vlla e ju atje nkosov jeni met mrapa jeni izolu skeni faj tybe qe e keni edhe qat mentalitet kur te kqyrsh holl e holl ton kohen jeni veq mrena kosoves qaty ni pordh me bo nihet krejt tona ant po kqyrne jeten pak ma te hapun mos u mbyllni totalisht se veq dom vetit i boni.Kaq pata per te then”