fbpx

Qesharake: Votuesi komenton rezultatet e Prizrenit sikur lojë futbolli

  20 Nov 2017

Qesharake: Votuesi komenton rezultatet e Prizrenit sikur lojë futbolli

Një votues i Nismës nga fshati Billushë i Prizrenit ka “komentuar” mbarëvajtjen e procesit zgjedhor në favor të koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Nismës për Kosovën në Prizren.

Për më shumë, ndiqeni mënyrën e tij interesante të të përjetuarit të këtij balotazhi.

Ndiqni videon më poshtë: