fbpx

Qëndresa dhe Labi vazhdojnë muajin e mjaltit, ja për ku janë nisur ata (Foto)

  06 Nov 2017

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami janë ҫifti më i ri, të cilën u martuar vetëm pak ditë më parë,

Pas martesës ata po vazhdojnë pushimet e tyre, e këtë e ka treguar Labi përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram.

Sot Qëndresa ka bërë një postim në të cilin shihet duke vozitur veturën.

Por, se me kë është dhe për ku është nisur, mbetet të shihet.