fbpx

Pushime ‘pjeshkash’ në Tenerife…

  23 Dec 2017

Përfundoi në vendin e katërt në reality show-n “Love Island”, por pavarësisht kësaj ishte një prej konkurrenteve që fitoi më shumë famë dhe nuk duhet shumë për të kutuar pse-në…

Që prej asaj kohe, Katie Salmon ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Të enjten, bukuroshja 22-vjeçare është fotografuar së bashku me shoqen e saj në Tenerife, ku shfaqen tejet seksi ndërsa janë me bikini.