fbpx

Publikohet video e vrasjes së Arkanit, e cila është mbajtur si sekret shtetëror për vite me rradhë.

  09 Nov 2017

Krimineli i njohur serb Zheljko Razhnjatovic i njohur si Arkani është pa dyshim një nga figurat më të tmerrshme që ka njohur ndonjëherë Ballkani, shkruan Gazeta NewBorn.

Vdekja e tij në vitin 2000 ishte shumë e mistershme dhe ende sot mbetet enigmë se si është e mundur që nuk u dhanë asnjëherë detaje për vdekjen e tij, madje edhe vetë bashkëshortja e tij Ceca nuk kishte lejuar që ta shikonte askush trupin e tij të pa jetë, madje as fëmijët.

Dyshimet e tepërta i rrisin disa fotografi të realizuara në një nga koncertet e këngëtares Ceca, të mbajtur në “Top Hill” në Budvë të Malit të Zi, me datë 14 gusht të këtij viti, të cilat shfaqin një person i cili në dukje ngjason tmerrësisht me kriminelin e njohur, transmeton Gazeta NewBorn.

Gazeta NewBorn, ua sjell videon e vrasjes së Arkanit, e cila është mbajtur si sekret shtetëror për vite me rradhë.

https://youtu.be/h8r0fLq0ZOQ