fbpx

Pse u nda Sabri Fejzullahu nga gruaja e tij?

  15 Nov 2017

Sabri dhe Nera Fejzullahu konsiderohen si një çift perfekt!

Dyshja në fjalë nuk e kanë problem që edhe publikisht t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Nera tash e katër muaj ishte për vizitë tek vajza e saj Bulza në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kjo largësi sigurisht ka bërë që ta ndjejnë mungesën edhe më shumë

“Pas 4 muaj bashk .”, ka shkruar Nera përbri fotografisë.