fbpx

Pse nuk flasin ndermjet veti Shkurte Fejza e Shyhrete Behluli?!

  31 Oct 2017

Bash kur duket që kjo temë është venitur, del diçka që e ndez sërish diskutimin.

Të gjithë duan ta dijë arsyen e vërtet se përse dy këngëtarët më të njohura e më të dashura dikur, Shkurta e Shyhretja i dhanë fund miqësisë, bashkëpunimit, shkruan “Kosovarja”.

Asnjëra e as tjetra nuk pranojnë të flasin për shkaqet që quan në këtë veprim, që i habiti shumë njerëz, pasi dyshen në fjalë i kishin parë prej kohësh si dy në një. Dikush thotë se është xhelozia, dikush thotë se është diçka më e madhe, dikush…Pra, ka versione nga më të ndryshmet. Një është e sigurt, nuk ka asnjë shenjë se raporti i tyre mund të rregullohet dhe se mund ti shohim sërish krah njëra tjetrës, shkruan “Kosovarja”.