fbpx
Provokon Zanfina Ismaili, vë në pah këmbët e gjata joshëse

Provokon Zanfina Ismaili, vë në pah këmbët e gjata joshëse

  17 Mar 2019

Zanfina Ismaili ka ndarë një video të shkurt me ndjekësit në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

E veshur me një fund të shkurt me ngjyrë të zezë si dhe një bluzë të bardhë ajo po duket shumë bukur.

Këngëtarja, ka ekspozuar këmbët e saj të gjata dhe joshëse.

Ndryshe, ajo ndan postime të shumta me fansat e saj./GazetaBlic/