fbpx

Provokon Morena kësaj radhe vjen përvëluese, publikon foto nga shtrati

  21 Nov 2017

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova e cila shquhet për pamjen e saj, shkruan Gazeta Blic.

Madje ajo disa vite më parë kishte rrëmbyer edhe kurorën e më të bukurës.

 

Morena këto ditë është duke pushuar në Turqi, ku nga atje edhe po publikon imazhe të shumta edhe po komentohet shumë për pamjen e saj shumë joshëse.

Në një fotografi që zeshkania bukuroshe ka publikuar në rrjetin social Instagram ajo shihet e shtrire në shtrat ku pozat e saja janë shumë provokuese.

Morena ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re, ndryshe kënga e saj e fundit është “SHLIF”, e cila u pëlqye edhe u komentua shumë si për zërin e saj ashtu edhe për stilin unik të saj.