fbpx

“Provokimi” i radhës nga gazetarja shqiptare, gjysmë e zhveshur dhe përvëluese

  30 Nov 2017

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është një nga femrat që tërheq më shumë vëmendje sa i përket lajmeve rozë në vendin tonë.

Shpeshherë ajo komentohet shumë për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj, për më tepër edhe për faktin se puna e saj lidhet me një terren tërësisht mashkullor, siç është futbolli

Këtë herë bukuroshja Ilda Bejleri ka publikuar në rrjete sociale një foto seksi dhe njëkohësisht provokuese nga tualeti.

Ajo është veshur kostum banje të zi dhe pozon në mënyrë shumë sensuale. Nuk është hera e parë që ilda poston foto kaq të mxehta.