fbpx

Promo e emisionit n’Kosovë Show, mysafiri Ramiz Lladrovci e ‘kallë’ krejt atmosferën (VIDEO)

  05 Oct 2017


Promo e emisionit n’Kosovë Show, mysafiri Ramiz Lladrovci e ‘kallë’ krejt atmosferën (VIDEO)

Këtë të diele mysafir në emsionin e dytë për këtë sezon 2017/18 i ftuar është kandidati për komunen e Drenasit z.Ramiz Lladrovci dhe shoqata Qameria .

Na ndiqni prej ores  20:30 këtë të diel me poshtë ndiqeni promon e emisionit .