fbpx

Prezantuesja e njohur provokon nga palestra, shfaq të pasmet bombastike (FOTO)

  05 Dec 2017

Personifikohet si njëra ndër moderatoret më të bukura shqiptare.

Bëhet fjalë për Erëza Velën prezantuesen e cila u bë e njohur tek emisioni i saj ‘Ekonomia me Erëzen’ që e ushtroi për disa vite.

Erëza momentalisht është në Londër, por nuk nguron të publikojë imazhe për ndjekësit e saj.

E në këtë të fundit ajo shfaqet me poza provokuese nga palestra, e cila padyshim që duket në formë dhe tejet seksi.

‘A po merret najkush me sport anej a vec po hani e po pini ‘, është mbishkrimi i bukuroshes shqiptare.

Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen për dukjen e saj tejet atraktive.

Ndryshe, Erëza Vela ka një karrierë të suksesshme në anën profesionale