fbpx

Pozoi me të bijën në plazh, “u fëlliq” kur pa detajin “e tmerrshëm” në foto

  05 Dec 2017

Në pamje të parë, në këtë foto duket një vogëlushe dhe nëna e saj duke marrë rreze dielli në plazh

28-vjeçarja Olivia White nuk donte ta ndante këtë foto me të tjerët në rrjetet sociale pasi nuk ishte shumë e kënaqur me atë që dukej në foto.

A mund ta dalloi se çfarë ka që nuk shkon me foton?

Ajo deklaroi se barku i saj dukej shumë shëmtuar në foto dhe kjo ishte arsyeja pse nuk donte ta postonte.

Nëna e dy vajzave shprehej e pasigurt për veten e saj.

Ajo është një bloggere e famshme në Melbourne dhe shqetësohej për mendimin që do të kishin ndjekësit e saj kur të shihnin foton “joperfekte”.