fbpx

Ponin nuk e keni parë kaq tërheqëse!

  29 Nov 2017

 

Këngëtarja duket mahnitëse në foton e fundit Këngëtarja nga Shqipëria, Poni, është e njohur për zërin e saj dhe këngët interesante që sjell për adhuruesit.

Poni nuk hyn në mesin e artisteve të cilat shfaqen me veshje ekstavagante.

Mirëpo kësaj radhe, Poni është shfaqur ndryshe.

Në fotografinë e fundit që ka publikuar, mund të shihni se me sa elegancë dhe pa “zhveshje” ka arritur që t’i shfaq linjat e saj fenomenale të trupit, shkruan rtv21.tv Me një veshje elegante ngjyrë hiri të kombinuar me qizme të kuqe, Poni po duket mahnitëse.