fbpx

Politikani i njohur lë gruan për shkak se postonte fotografi provokuese në Instagram (FOTO)

  07 Nov 2017

Edhe pse është kritikuar shumë herë nga bashkëshorti i saj për shkak të pozave të ekzagjeurara që hidhte në rrjetin e saj social Instagram ajo nuk ka ndalur së hedhuri fotografi.

Bëhet fjalë për politikanin e njohur Aleksandr Politukha dhe gruan e tij Alena Politukha.

Politikani ka ikur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, pasi bashkëshortja e tij Alena Politukha, 32 vjeçe, nuk i është bindur për të mos postuar më foto provokuese.

Mësohet se më pas ai ka paraqitur kërkesën për divorc, por 32-vjeçarja pretendon se burri i saj nuk i kishte dhënë asnjë shpjegim për vendimin e tij.