fbpx

“Politikani i famshëm më kërkoi seks në zyrën e tij”, trondit me fjalët e saj striptistja erotike

  23 Dec 2017

Lepurushet seksi të markës “Playboy” janë rrëfyer në një intervistë për “The Sun” se çfarë ndodh pas dyerve të klubit të tyre të famshëm në Londër.

Vajzat kanë rrëfyer se ato vizitohen nga biznesmenë, politikanë dhe kanë oferta seksi nga njerëz të famshëm.

Njëra nga vajzat ka rrëfyer:

”Kam fjetur me 50 persona vitin tim të parë në klub. Njëri prej klientëve, biznesmen, më pagoi mua dhe njërën nga vajzat të fërkoheshim, e bëmë treshe dhe kam bërë seksin më të mirë në jetën time.”

Një vajzë tjetër ka rrëfyer se një futbollist i famshëm i Premier League i kishte hedhur një tufë parash dhe më pas i kishte këkërkuar të takoheshin në hotelin ku ai po qëndronte.

Lepurushja e radhës ka rrëfyer eksperiencën e saj me një politikan të njohur, i cili i kishte kërkuar të shkonte në zyrën e tij në Westminster të bënin seks.

Ajo është shprehur se:

”Unë nuk e njoha në fillim. Ai donte që të ishte i nënshtruari në shtrat dhe donte ta dhunoja, unë nuk pranova pasi më pëlqente mua të isha e nënshtruara.”