fbpx

‘Personale’ në TV Dukagjini: Dardan Molliqaj me rrëfim ekskluziv për lidhjet e tij me Astrit Deharin (Video)

  24 Sep 2017

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, në “Personale” të RTV Dukagjinit flet për herë të parë për marrëdhëniet e tij me aktivistin tashmë të ndjerë, Astrit Deharin.

Si e ndihmoi Astriti, Dardan Molliqajn në kohën kur ishte në arrati? Çfarë i tha ai në takimin e fundit që kishin?

Molliqaj në këtë intervistë flet edhe për angazhimin e tij në UÇK, si dhe marrëdhëniet e familjes së tij me Ramush Haradinaj!

Pse, për Molliqajn, kryeministri Haradinaj do ta humb çështjen e demarkacionit me Malin e Zi? Kush, sipas tij, e ka kryer sulmin në Kuvendin e Kosovës? A ka shërbim informativ brenda VV-së?

Për më tepër, ndiqeni videon e postuar më poshtë

https://www.youtube.com/watch?v=i6sjT3UYbvs