fbpx

Përlotet Remzie Osmani gjatë emisionit: Moderatorja e prek aty ku më së shumti i dhemb

  11 Nov 2017

Remzije Osmani është një ndër këngëtaret më të kërkuar të muzikës popullore.

E ftuar në emisionin “Lemza”, ajo ka folur për të gjitha baticat dhe zbaticat në jetën e saj. Gjatë emisionit për të kanë folur edhe prindërit, fëmijët, familjarë, shoqëri dhe burri i saj, shkruan gazetametro.net

Moderatorja e ka prekur Remzijen edhe në pikën e saj të dobët, ajo i ka ngjallur kujtime për vllahun e vdekur nga një sëmundje.

Shikojeni videon e plotë.