fbpx
“Për idiotizëm dhe ahmakllëk, Blerim Latifi e lenë në gjumë Mustafa Nanon”

“Për idiotizëm dhe ahmakllëk, Blerim Latifi e lenë në gjumë Mustafa Nanon”

  10 Mar 2019

Analisti politik, Faik Kransiqi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka hedhur kritika drejt këshilltarit të Kadri Veselit, Blerim Latifit, pasi ky i fundit e akuzoi Vetëvendosjen si leninistë dhe antiamerikanë.

“Për idiotizëm dhe ahmakllëk, Blerim Latifi e lenë në gjumë Mustafa Nanon”, përcjellë “Bota sot”.