fbpx

PDK ka befasuar në këtë komunë!

  22 Oct 2017

PDK ka befasuar në këtë komunë!

Partia Demokratike e Kosovës megjithatë ka befasuar në një komunë.

Ajo në Prizren ka arritur që të dalë e pata me 32.9.

Kështu të paktën ka thënë Shkelzen Maliqi, në Klan Kosova.

Partia e dytë është LDK-ja, e treat Vetëvendosja, e katërta AAK-ja dhe e pesta Nisma për Kosovën, raporton Gazeta Blic.