fbpx

Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi argëtohet me këto dy vajza seksi shqiptare (Foto)

  25 Dec 2017

Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi argëtohet me këto dy vajza seksi shqiptare (Foto)

Këtë herë është parë bashkë me bukuroshen shqiptare, Vildane Zeneli dhe Anxhelina-n, vajzën e Alberie Hadërgjonaj. Ishte Vildane, e cila postoi videon, ku ekspozon gjoksin e saj dhe tregon se ndodhet me dy shqiptarët e njohur në një bar në New York. Mos ndoshta kanë folur për punë pasi të dyja vajzat janë këngëtare dhe mos ndoshta Fatoni i merr në menaxhim. Kjo gjë nuk dihet por presim.