fbpx

Pas fitores, përqafim emocional (VIDEO)

  20 Nov 2017

Para pak çastesh përfundoi festa e Vetëvendosjes në Prishtinë për ta festuar fitoren në këtë komunë.

Prezent ishin Shpend Ahmeti dhe Selim Pacolli, shkruan lajmi.net

Pikërisht këta të dy u bënë bashkë dhe arritën që me një diferencë shumë të vogël të votave ta mposhtin Arban Abrashin.

E mirënjohës për këtë po i është Ahmeti kandidati të AKR-së.

Gjatë festës, Ahmeti i dhuroi një pëqrqafim të ngrohtë për Selim Pacollin.

Momentin mund ta shikoni pas minutës 5:30.

https://www.facebook.com/lajminet/videos/856095327848583/