fbpx

Paraqitjet më të ‘zjarrta’ të Françeska Jaçes, me të brendshme rrjetë dhe jo vetëm

  27 Nov 2017

Modelja Françeska Jaçe vazhdon akoma të qëndroj në krye të mediave rozë shkak i paraqitjeve të saj.

Pozat e saj me të brendshme kanë thyer çdo rekord pëlqimesh nëpër rrjete sociale.

Por ajo di të jetë tërheqëse edhe kur nuk zhvishet e këtë e dëshmon më së miri me imazhet e saj në Instagram.

Pavarësisht kësaj Françeskën duan që ta shohin sa më provokative fansat e saj të shumtë të cilëve çdo herë e më shumë po u servon foto seksi.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre.