fbpx

Para se t’i shihni këto 10 superfoto të kësaj modele, pini pak ujë

  04 Dec 2017

Falë 8 milion ndjekësve që i ka në Instagram, kjo super modele me bikinet e saja po e thyen rrjetin, shkruan GazetaBlic.

Modelja 25-vjeçare Abigail Ratchford është shndërruar në senzacion medial fal linjave të përsosura trupore që ka.

Ratchford, njëra nga modelet më glamuroze amerikane nuk shkon ditë që nuk i shfaq linjat e saj trupore në rrjetin social instagram.

Gjithmonë në pah vihet fytyra e saj e ëmbël – engjëllore, dhe trupi i saj i përsosur, që ia shton hijeshinë çdo fotografie të postuar. Modelja në fjalë gati të gjitha fotot i ka në bikini dhe vështirë se mund t’ia gjeni ndonjë foto ku i shihet trupi më i mbuluar.

Borëbardha e versionit PlayBoy  deri më tani në instagram i ka të publikuara 404 postime, dhe i ndjekë vetëm 227 persona.

Sipas një lajmi të publikuar në “NYPost” Ratchford i fiton hiç më pak se 170 mijë dollarë në vit vetëm nga llogaria e saj në instagram. / © GazetaBlic /