fbpx

Pamje të rralla: Ja si ishte pritur Fatmir Limaj nga Thaçi, Selimi, Grabovci, Haliti, Syla, Buja, Rexhepi e Çeku

  21 Oct 2017

Media Kosova  ju sjellë pamje të rralla nga momenti kur ish-komandanti i UÇK-së, tani lideri i Nismës dhe zëvendëskryeministri i vendit, Fatmir Limaj, ishte lëshuar nga Haga.

Atij iu ishte bërë një pritje madhështore.

Për ta pritur atë kishin dalur Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, Azem Syla, Xhavit Haliti, Rexhep Selimi, Sylejman Selimi, Bajram Rexhepi, Agim Çeku, Ramë Buja, Arsim Bajrami e plotë personalite tjera të PDK-së, përcjell Media Kosova