fbpx

Pamje rrënqethëse kur varroset 23 vjeçari Alban Beqiri, vaji i familjarëve i futi ‘nën dhe’ të pranishmit

  05 Oct 2017

I është dhënë lamtumira, 23 vjeçarit nga Baksi i Skenderajt, Alban Beqirit, i cili vdiq dy ditë më parë, pas një sëmundje të rëndë që kishte, shkruan Media Kosova

Albani, po vuante nga sëmundja e leukemisë akute, ku nuk arriti ti bëjë ballë dhimbjeve që kishte, raporton Media Kosova

Ai vdiq në Turqi, ku ishte shkuar për shërim.

Mijëra qytetarë mes lotëve ia kanë dhënë lamtumirën e fundit sot Albanit…