fbpx
Pa rroba dhe me lëvizjet provokuese, Dafina Zeqiri ‘ndez’ Instagramin!

Pa rroba dhe me lëvizjet provokuese, Dafina Zeqiri ‘ndez’ Instagramin!

  13 May 2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një video në ‘Instastory’ .

Ajo na ka çmendur të gjithëve, teksa ka qenë duke pushuar me mikeshën e saj, ajo shihet duke kënduar e kërcyer.

Dafina ka hedhur tutje bluzën e saj, dhe duket gjysmë nudo teksa fillon të kërcejë.

Ndryshe, këngëtarja ka qënë mjaft aktive me koncerte kësaj vere.

Së fundi solli bashkëpunimin me reperin Lumi B me këngën ‘Kalon‘ që u prit mjaft mirë dhe arriti një shikueshmëri prej 16 milionë shikimesh në kanalin zyrtar YouTube.