fbpx

Oriola Marashi shfaqet super e nxehtë me të brendshme të kuqe

  21 Dec 2017

Një nga modelet tona më simpatike dhe me linja tejet seksi, paduyshim se është Oriola Marashi.
Ajo në rrjetin social ‘Instagram’ shpesh herë poston foto tejet provokative, ku fokuson linjat e saj, shkruan arbresh.info
Madje, ajo së fundmi është komentuar edhe pas faktit që u bë pjesë e labelit të famshëm ‘OTR’ ku pritet së shpejti të sjellë një këngë.
Në fotografinë e fundit të postuar në Instagrafm, ajo shfaqet tejet seksi me të brendshme të kuqe dhe ajo që bie në sy poshtë fotos
është një koment i një djali i cili i ka shkruar: “Do i them Babagjyshit të të sjellë rroba dhe një Bibël për Krishtlindje”, ndërsa Oriola i ka kthyer një përgjigje që i ka bërë komentuesit të qeshin.
Shikoni në foton më poshtë çfarë komenti i ka kthyer ajo