fbpx

Orgji e vajza të virgjëra, Arjana tregon çmenduritë dhe shumat e majme që fiton për një natë

  28 Dec 2017

Ariana është një ndër eskortat më të paguara të momentit. Ajo ka rrëfyer për “The Sun” disa prej shumave marramendëse që ka fituar në sajtin për të cilin punon.

 

Kjo eskortë aktualisht punon për një firmë të quajtur Cindrella, e cila pretendon se fiton mbi 9 mijë paund në natë për vajzë, duke shkuar me aktor Holywood-i ose me futbollistë të njohur.

 

Në një intervistë ekskluzive për “The Sun” një nga punëtoret e kësaj eskorte, Ana 21- vjeçe nga Lituania, tregon se ka gjetur një klient të rregullt nga kompania Netflix dhe merr pjesë thuajse në të gjitha orgjitë që ai bën, madje ajo ka shtuar se gjatë këtyre “festave”, marrin pjesë edhe disa futbollistë shumë të njohur.

 

Ajo punon për Cinderella Escorts, një kompani famëkeqe që njihet për shitje të virgjërisë së femrave dhe ka klientë të cilët i përkasin biznesit dhe botës së showbiz-it.

Duke folur për The Sun, Anna tha se sëfundmi kishte punuar në Abu Dhabi, për Granx Prix dhe se vitin që vjen pritet të shkojë në Davos, për Forumin Botëror Ekonomik.

Ajo shpjegoi se 50 përqind e klientëve të saj janë biznesmenë, ndërsa pjesa tjetër janë yje të Hollivudit, politikanë etj.

The Sun shkruan se ëebsite Cinderella Escorts menaxhohet nga Jan Zakobielski, i cili e drejton këtë “biznes” nga dhoma e tij e gjumit, në shtëpinë e prindërve në Gjermani.

Muajin e shkuar, dy vajza të moshës 18 dhe 19 vjeç shitë virgjërinë e tyre nëpërmjet kësaj faqeje për 2 milion paund.