fbpx

OPAA:FANSI I FUT DUART ENCËS, JA ÇFARË I BËN NË KONCERT LIVE! (VIDEO)

  26 Dec 2017

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara të showbizit shqiptar.
Në një video që kohëve të fundit, e ka publikuar vet ajo në profilin e saj në rrjetin shoqëror “Instagram”, shihet teksa një fans i saj, i ngjitur në skenën ku ajo performon, i fut duart por jo vetëm kaq. Per më shumë, ndiqni videon:…per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!